Pojištění úrazu a nemoci

Úrazy, ať už menšího nebo vážnějšího charakteru, se nevyhýbají nikomu. Obzvlášť vážný úraz s trvalými následky může znamenat velký zásah nejen do vašeho životního tempa, ale také do života celé vaší rodiny. Bohužel i smrtelné úrazy přicházejí nenadále a bez varování. Velkou zátěží ovšem můžou být i méně vážné situace, např. dlouhodobější pobyt v nemocnici nebo v pracovní neschopnosti, které se také výrazně podepíšou na vašich příjmech či rodinném rozpočtu.

Kromě úrazů také nemoci a různé zdravotní komplikace mají výrazný dopad na vaše plány, vaši finanční situaci a také ne celou vaši rodinu. Ať už se jedná o závažná onemocnění, invaliditu z nejrůznějších příčin, chirurgický zákrok nebo pobyt v nemocnici, všechny tyto události vás dokáží vyřadit z pracovního procesu na měsíce nebo dokonce i roky. Z toho důvodu se vyplatí nenechat nic náhodě a sjednat pojištění sobě i svým nejbližším.

Nabízíme široké možnosti pojistné ochrany proti nejrůznějším nebezpečím, které si nastavíte přesně podle svých představ. Je možné nakombinovat pevné i klesající pojistné částky či denní dávky přesně podle svých potřeb. Každé pojištění si individuálně nastavíte na požadovanou dobu. 

Naše pojištění úrazu a nemoci Kombi vám dokáže ušetřit alespoň jednu starost v životě. Bez ohledu na to, co budoucnost přinese, Kombi se o vás postará v případě, kdyby se cokoli stalo. Ať je to úraz nebo nemoc, pomůže vám nebo vaši rodině následky překonat. Pojištění jsou platná 24 hodin denně a celosvětově.

Pojištění úrazu a nemoci Kombi vás navíc odmění za zdravý životní styl a méně rizikové zaměstnání díky programu MetLife Fair. Zohledňuje váš aktuální zdravotní stav, vaše volnočasové aktivity, rizikovost zaměstnání a jiné aspekty, které můžou mít na četnost úrazů a nemocí vliv.