Rodina a životní styl

Životní styl celé vaší rodiny se významně odráží na její celkové spokojenosti. Udržet ale svoji rodinu zdravou a v pohodě není vůbec jednoduché. Každý z nás je jiný, a ne každý musí být zrovna nadšený sportovec, turista a vyznavač zdravého životního stylu, ale i pro takové existuje celá řada zábavných způsobů, jak se udržet v dobré kondici.

Digitální detox: Jak si odpočinout

 

V dnešním moderním světě jsme neustále obklopeni technologií. Téměř celý den zíráme do monitoru počítače, díky tabletům a smartphonům a jsme v podstatě nonstop online a „smart“ jsou dnes běžně už i hodinky, televize, auta a domácí spotřebiče. 

Více zde.

 

Jak na životní pojištění?

doplnění energie

Existuje poměrně široká skupina lidí, která vnímá, že by se jim životní pojištění hodilo a měli by si ho pořídit, zároveň to ale ještě neudělali, protože nemají čas, nepřišla ta správná příležitost, nemají chuť to řešit, nevědí, kde začít…

Tipy na doplnění energie

doplnění energie

Velký hrnek kávy nebo energetický nápoj vám poskytnou rychlou vzpruhu v podstatě kdykoliv to potřebujete. Ale za jakou cenu? Přiměřená konzumace kofeinu je v pořádku, ale jeho nadměrné užívání může mít za následek úzkost a nervozitu.

Jak na kvalitní zdravý spánek?

Jak na zdravý spánek

Má kvalita vašeho spánku vliv na váš pracovní výkon? Rozhodně ano. Dlouhý a kvalitní spánek se může zdát méně důležitý, než hromada nevyřízených e-mailů a neodevzdaných projektů, ale je nezbytný pro správné soustředění a schopnost kritického myšlení.