Nabídka pojištění

 

Naším posláním je vaše rodinná pohoda. Právě ta totiž dělá váš spokojený domov. Když máte svůj život pod kontrolou, víte jak reagovat na nečekaná překvapení, takže se každý problém zvládá mnohem lépe. Proto jsme pro vás připravili takové pojišťovací produkty, které se přizpůsobí vašim potřebám, jsou naprosto srozumitelné a hlavně vás nikdy nenechají v nesnázích..

 

 

Životní pojištění

Životní pojištění Vám pomůže postarat se o své nejbližší, umožní Vám překonat a udržet si svůj životní standard v případě, že se stane něco nepředvídatelného, ať už Vám nebo Vašemu partnerovi. Kromě toho, že Vám životní pojištění pomůže zajistit krytí hypotéky, umožní Vám nashromáždit finanční prostředky na vzdělání dětí a vnoučat a v neposlední řadě zajistí Vám i partnerovi další příjem na přilepšenou po ukončení aktivní pracovní činnosti.

Sjednat si životní pojištění je velmi rozumným krokem pro všechny, kteří mají rodinu a navíc mají hypotéku na dům nebo jinou půjčku na větší finanční obnos.
Ptáte se proč? Kvalitní životní pojištění dokáže v případě úmrtí hlavního živitele finančně zajistit pozůstalou rodinu. Na jak dlouhou dobu, to záleží na výši pojistné ochrany a dalších podmínkách sjednaného životního pojištění.

Jaké jsou základní typy životního pojištění?

Investiční životní pojištění zahrnuje pojištění pro případ smrti s investováním pojistného do investičních strategií, kde je investiční riziko na straně klienta. Zhodnocení je závislé na zvolené investiční strategii. Investiční životní pojištění přináší zpravidla vyšší zhodnocení finančních prostředků, které ale nebývá garantováno. Typickým znakem je možnost volby z nabídky několika investičních fondů lišících se předpokládaným zhodnocením finančních prostředků a podstupovanou mírou rizika. Standardem investičního životního pojištění je možnost kdykoli změnit poměr finančních prostředků mezi pojistnou ochranou a zhodnocením finančních prostředků v závislosti na volbě výše pojistné částky a výše pojistného. Rozložení finančních prostředků mezi vybrané fondy (alokační poměr) lze v průběhu doby trvání pojištění měnit.

Rizikové životní pojištění zahrnuje pojištění pro případ smrti. V případě ukončení pojistné smouvy není vyplaceno žádné plnění (produkt neobsahuje spořící složku).

Více o nabídkách životního pojištění

Více o nabídkách životního pojištění

Garde 5.0

Investiční nebo rizikové životní pojištění určené pro hl. pojištěného (dospělý/dítě) a až 6 dalších osob.

InvestLife

InvestLife je investiční životní pojištění zaměřené převážně na vytváření tzv. kapitálové hodnoty pojištění.

FairLife

Investiční životní pojištění určené pro hl. pojištěného (dospělý/dítě) a až 6 dalších osob.

Vision

Investiční životní pojištění určené pro hl. pojištěného (dospělý/dítě) a až 6 dalších osob.

Royal

Jednorázové investiční životní pojištění s výplatou na konci pojistné doby minimálně ve výši 100 % hodnoty alokovaného pojistného.

BalanceLife

Jednorázové investiční životní pojištění s širokou paletou připojištění a s možností připojištění až 5 osob

Pojištění úrazu a nemoci

Úrazy, ať už menšího nebo vážnějšího charakteru, se nevyhýbají nikomu. Obzvlášť vážný úraz s trvalými následky může znamenat velký zásah nejen do vašeho životního tempa, ale také do života celé vaší rodiny. Bohužel i smrtelné úrazy přicházejí nenadále a bez varování. Velkou zátěží ovšem můžou být i méně vážné situace, např. dlouhodobější pobyt v nemocnici nebo v pracovní neschopnosti, které se také výrazně podepíšou na vašich příjmech či rodinném rozpočtu.

Kromě úrazů také nemoci a různé zdravotní komplikace mají výrazný dopad na vaše plány, vaši finanční situaci a také ne celou vaši rodinu. Ať už se jedná o závažná onemocnění, invaliditu z nejrůznějších příčin, chirurgický zákrok nebo pobyt v nemocnici, všechny tyto události vás dokáží vyřadit z pracovního procesu na měsíce nebo dokonce i roky. Z toho důvodu se vyplatí nenechat nic náhodě a sjednat pojištění sobě i svým nejbližším.

Nabízíme široké možnosti pojistné ochrany proti nejrůznějším nebezpečím, které si nastavíte přesně podle svých představ. Je možné nakombinovat pevné i klesající pojistné částky či denní dávky přesně podle svých potřeb. Každé pojištění si individuálně nastavíte na požadovanou dobu. 

Naše pojištění úrazu a nemoci Kombi vám dokáže ušetřit alespoň jednu starost v životě. Bez ohledu na to, co budoucnost přinese, Kombi se o vás postará v případě, kdyby se cokoli stalo. Ať je to úraz nebo nemoc, pomůže vám nebo vaši rodině následky překonat. Pojištění jsou platná 24 hodin denně a celosvětově.

Pojištění úrazu a nemoci Kombi vás navíc odmění za zdravý životní styl a méně rizikové zaměstnání díky programu MetLife Fair. Zohledňuje váš aktuální zdravotní stav, vaše volnočasové aktivity, rizikovost zaměstnání a jiné aspekty, které můžou mít na četnost úrazů a nemocí vliv.

Více o nabídce pojištění úrazu a nemoci

Více o nabídce pojištění úrazu a nemoci

Kombi

Pojištění úrazu a nemoci je určené pro 1 dospělého a až 6 dalších osob (dospělí/děti).

Pojištění pro děti

Vaše děti nebo vnoučata jsou ve Vašem životě bezpochyby to nejdůležitější. Každý z nás si jistě přeje, aby již od malička žily v bezpečí a byly chráněny před životními nepříjemnostmi a úrazy. Určitě také chcete, aby při prvních samostatných rozhodnutích v životě měly k dispozici finanční prostředky. Tuto péči a ochranu jim můžete snadno poskytnout prostřednictvím rozmanitých pojištění pro děti, které MetLife nabízí.

Všem dětem po celé jejich neposedné dětství hrozí různé životní nepříjemnosti a především nebezpečí úrazů, ať už lehčí nebo těžší podoby. Děti jsou jistě to nejcennější ve Vašem životě, a určitě si přejete poskytnout jim tu nejlepší péči
a ochranu pro případ nepředvídatelné události. Ideálním řešením je sjednání pojištění pro děti.

Naše pojišťovna MetLife nabízí pojištění pro děti, která Vašemu dítěti poskytnou finanční ochranu pro případ úrazu nebo nemoci a zároveň mu vytvoří finanční rezervu pro dobu studií nebo finanční pomoc při vstupu do samostatného života.

Potřebnou a dostačující péči a finanční ochranu svých dětí můžete zajistit prostřednictvím pojištění pro děti, které Vám na těchto stránkách nabízíme. Vybírat si můžete z mnoha výhodných a zajímavých pojistných produktů.

Nedokážeme ochránit Vaše dítě před úrazem, ale dokážeme nabídnout Vašemu dítěti pomocnou ruku v případě neočekávaných a složitých chvílí v jeho životě.

Více o nabídkách pojištění pro děti

Více o nabídkách pojištění pro děti

Kamarád

Unikátní pojištění pro děti. Uzavřete pojištění a vyberte si z nabídky bonusů.