Skip Navigation
Provázíme vás životem

Provázíme vás životem

Provázíme vás životem

Naše vize a hodnoty

Zákazník na prvním místě

Péče o zákazníky a úcta k nim jsou pro nás na prvním místě. Určují podobu naší práce a utvářejí kulturu naplňující představy akcionářů a všech ostatních kolem nás.

V jednoduchosti je síla

Porozumět produktům v našem oboru není vždy snadné. Proto stále hledáme jednodušší způsoby, jak zákazníkům poskytnout to nejlepší řešení, a snažíme se tak předčit jejich očekávání a upevňovat důvěru.

Vždy nejlepší

Stále se snažíme dělat vše nově a lépe. Vzhledem k vedoucímu postavení na trhu neustále zvyšujeme laťku, bereme v úvahu možná rizika a rychle se učíme ze svých případných omylů.

Společný úspěch

Jsme vedeni společným cílem a svou práci děláme v souladu s našimi hodnotami, kterými jsou čestnost, poctivost a rozmanitost. Jsme transparentní a otevření novým myšlenkám a s hrdostí využíváme nejlepší nápady z celé naší společnosti.

Kdo jsme a co děláme

MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 150 let pečuje o zhruba 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

65 tisíc zaměstnanců

 

více než 150 let na trhu

 

40. místo na žebříčku Fortune 500®

 

48. místo na žebříčku největších firem světa Forbes Global 2000SM v roce 2016

 

Vedoucí pozice na trhu ve více než 20 zemích

 

V ČR jsme odborníkem na životní a úrazové pojištění a zaměstnanecké benefity

 

Firemní kultura

Na naší pražské centrále pracuje kolem 160 lidí. Vládne tu mezi námi přátelská atmosféra, a protože se rádi potkáváme při různých příležitostech, pořádáme v průběhu roku celou řadu akcí, ať už formálnějších nebo zcela uvolněných. Nezapomínáme ani na kolegy a kolegyně s dětmi – pravidelně se mohou těšit na Dětský den a Mikulášskou besídku.

K rozvoji aktivit pro zaměstnance velkou mírou přispívá tým „MetLife mě baví“, který je složený z těch nejpovolanějších – zaměstnanců napříč odděleními. Jsme otevření novým nápadům a vzájemně si nasloucháme, takže jakékoliv podněty a nápady ke zlepšení ze strany našich zaměstnanců jsou vítány :-)

Společenská odpovědnost (CSR)

Snažíme se pomáhat pravidelně a hlavně to děláme rádi. Kromě klasické finanční pomoci preferujeme aktivní pomoc s konkrétním dopadem. Každoročně proto pořádáme dobrovolnické akce zaměřené zejména na podporu dětí a tělesně hendikepovaných. Pro dobrou věc vyrážíme na kolo, hrajeme si s dětmi v nemocnicích, pečeme sladkosti v neziskových organizacích, zapojujeme se do vzdělávacích programů finanční gramotnosti pro děti atd. Konkrétně podporujeme například nadace a projekty Na kole dětem, Junior Achievement, Special Olympics, Loono či projekt S knížkou do života Svazu knihovníků a informačních pracovníku ČR.

Naši zaměstnanci cvičí ráno jógu na terase budovy centrály

Naši zaměstnanci cvičí ráno jógu na terase budovy centrály

Workshop první pomoci pro zaměstnance

Workshop první pomoci pro zaměstnance

Dobrovolnický den – naši zaměstnanci hájí barvy MetLife na Sue Ryder Cupu

Dobrovolnický den – naši zaměstnanci hájí barvy MetLife na Sue Ryder Cupu

Diverzita

Nabízíme pracovní uplatnění i pro kolegy se zdravotními omezeními, ať se jedná o bezbariérový přístup do našich kanceláří, tak naším přístupem, kterým podporujeme rovné příležitosti.

Jedním z velmi oceňovaných benefitů pro naše zaměstnance, jsou masáže na pracovišti, na kterých spolupracujeme se společností TECUM s.r.o., která zaměstnává tělesně postižené, nevidomé a těžce zrakově handicapované lidi, a dává jim možnost se profesně uplatnit na pozicích masérů a rehabilitačních pracovníků.

Rodina neznamená konec kariéry – snažíme se podporovat kolegy a kolegyně při návratu z rodičovské dovolené. Chceme jim tento návrat ulehčit a poskytnout pomoc při slaďování práce a rodinného života (zkrácený pracovní úvazek, práce z domova nebo pružná pracovní doba).

Relax zóna u recepce pro klienty a návštěvy

Relax zóna u recepce pro klienty a návštěvy

Open space

Open space

Druhá část call centra

Druhá část call centra