Životní pojištění Garde je moderním řešením pro lidi, kteří kladou důraz na pojistnou ochranu

PRAHA, 11. červen 2013 – Od května začala MetLife pojišťovna prostřednictvím vybraných makléřských společností nabízet moderní životní pojištění Garde. Garde je určeno především lidem, kteří kladou důraz na zajištění rizik, ale současně chtějí využít i výhody investičního životního pojištění. Hodí se jak pro zajištění celé rodiny – v jedné smlouvě lze současně pojistit až dvě dospělé osoby a pět dětí, tak i pro „singles“ – smlouvu lze sjednat s nulovou pojistnou částkou pro případ smrti a pojistnou ochranu zaměřit na jiná rizika (např. úrazy, invaliditu, či závažná onemocnění).

Nový produkt Garde výborně kombinuje komplexní zajištění rizik s výhodami investičního životního pojištění. Pro případ úmrtí nabízí různé formy pojistného plnění od jednorázově vyplacené pojistné částky až po pravidelnou pozůstalostní penzi, s minimálními výlukami a vysokými limity pro nutnost zdravotní prohlídky. Příjemnou výhodou je i možnost navýšit krytí až o 0,5 milionu Kč bez zkoumání zdravotního stavu v případě speciální události jako je svatba či narození dítěte. „Důraz na kvalitní pojistnou ochranu je znát především v široké nabídce připojištění,“ říká Ivana Blahová, ředitelka oddělení vývoje nových produktů. „Nechybí zde krytí trvalých následků úrazu s 5-násobnou progresí, či krytí závažných onemocnění, jehož ochranu lze dále sjednáním unikátního připojištění rozšířit i o krytí počátečních stádií rakoviny prsu, děložního čípku či prostaty,“ dodává Blahová. 

Za zmínku určitě stojí i propracované připojištění invalidity nabízené ve více variantách již od nejlehčí 1. úrovně. Pro komplexní zajištění rizik jsou dále v nabídce i připojištění pracovní neschopnosti, hospitalizace, chirurgického zákroku či doby nezbytné léčby úrazu. 

Důraz na krytí rizik je znát i v dalších specialitách, které Garde přináší, jako jsou slevy za výšku pojistné částky, zvýhodnění za bezeškodní průběh v podobě vrácení části zaplaceného pojistného, bonusy za věrnost či automatické pojištění dětí bez nutnosti vyplňovat zdravotní dotazník. Výhodou je i vysoká míra flexibility, u většiny krytí tak lze zvolit pevnou případně klesající pojistnou částku, individuálně nastavit pojistnou částku či pojistnou dobu. Pro klienta příznivé je i využití konceptu přirozeného pojistného pro nejen pro krytí smrti, ale i pro ostatní připojištění. Samozřejmostí je také možnost mimořádných vkladů, příspěvků zaměstnavatele, využití daňového zvýhodnění či vinkulace pojistného plnění. 

O Metlife

MetLife pojišťovna a.s. zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, pečující o 90 miliónů. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife udržuje přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

PR Konektor
Daniel Maršalík
Metlife
Naďa Šeráková
PR a komunikace