Karin Dvořáková byla jmenována do představenstva společnosti MetLife pojišťovny

PRAHA, 9. ledna 2014 – Novou členkou představenstva společnosti MetLife pojišťovna a.s. byla rozhodnutím jediného akcionáře MetLife EU Holding Company Limited zvolena Karin Dvořáková (40), současná provozní ředitelka MetLife. V pojišťovně zodpovídá za oddělení klientského servisu, IT a General Services. 

Karin Dvořáková je patronkou „diverzitního“ programu v MetLife ČR. Jde o celosvětovou platformu MetLife, která se zaměřuje na podporu a uplatňování rovných příležitostí pro všechny zaměstnance a slaďování jejich rodinného a profesního života. 

V MetLife pojišťovně pracuje od září 2012. Před tím působila téměř patnáct roků v Aviva životní pojišťovně (Commercial Union), kde působila jako provozní ředitelka a byla taktéž členkou představenstva. V Avivě začínala na pozici Policy Administrator, kde měla za úkol testování systému a zadávání dat. Postupně se vypracovala až na pozici provozní manažerky se zodpovědností za politiku správy, zpracování neautomatických a nesprávných plateb, call centra atd.

Karin miluje cestování, její vášní je Latinská Amerika. Mezi její další zájmy patří impresionismus, sjezdové lyžování a kvalitní rum. Kromě češtiny hovoří anglicky, rusky a francouzsky. 

O Metlife

MetLife pojišťovna a.s. zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, pečující o 90 miliónů. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife udržuje přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

PR Konektor
Daniel Maršalík
Metlife
Naďa Šeráková
PR a komunikace