Klára Ondráčková je nově členkou představenstva MetLife pojišťovny

PRAHA, 15. září 2014 – MetLife pojišťovna a. s. má od konce srpna letošního roku novou členku představenstva. Byla jí zvolena Klára Ondráčková (38 let), která v pojišťovně působí jako provozní ředitelka (Head of Operations). V rámci této pozice je zodpovědná za oblast klientského servisu, a IT služeb. 

Jmenování Kláry Ondráčkové členkou představenstva odráží její pracovní úsilí, zejména významné přispění během akvizičního procesu v posledních dvou letech (sloučení pojišťoven MetLife Amcico a Aviva).

Klára Ondráčková přišla do MetLife pojišťovny v červnu 2011 s bohatými zkušenostmi z finančního sektoru. Po vystudování Filozofické fakulty Masarykovy univerzity v Brně v roce 1999 nastoupila do společnosti GE Money Multiservis, kde přes dva roky působila jako Team leader vymáhání pohledávek. V únoru 2002 přešla do Allianz pojišťovny na pozici manažera správy havarijního pojištění a vymáhání pohledávek..  

Její největší zkušeností bylo její následné působení ve společnosti Santander Consumer Finance, kde strávila sedm let na pozicích Director of Service Centre Division a jednatel společnosti Santander Consumer Leasing.

Klára má čtyřletou dceru, ve volném čase věnuje svůj čas literatuře a poznávání historických památek v České republice. Hovoří plynně anglicky.

O Metlife

MetLife pojišťovna a.s. zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, pečující o 90 miliónů. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife udržuje přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

PR Konektor
Daniel Maršalík
Metlife
Naďa Šeráková
PR a komunikace