MetLife je nejvíce obdivovanou životní pojišťovnou na světě 

PRAHA, 25. březen 2015 – V oblasti životních a zdravotních pojišťoven se největšímu celosvětovému obdivu těší pojišťovna MetLife. Zvítězila v anketě prestižního magazínu Fortune, který tradičně sestavuje žebříček nejvíce obdivovaných firem od roku 1955. Pořadí je stanoveno na základě průzkumu mezi manažery, řediteli a analytiky v oblasti pojišťovnictví.

Na vrchol se MetLife pojišťovna posunula z druhého místa, kde skončila v loňském roce. K hlavním kritériím hodnocení patří inovace, řízení lidí, využívání podnikových aktiv, sociální odpovědnost, kvalita managementu, finanční zdraví, dlouhodobé investice, kvalita produktů a služeb a globální konkurenceschopnost. „Mezinárodní vítězství nás samozřejmě velmi potěšilo, je odrazem naší současné pozice a reputace na světovém i českém trhu. Každé podobné ocenění působí dovnitř firmy jako závazek neustále se zdokonalovat a růst, a zároveň funguje jako obrovské povzbuzení pro zaměstnance do další práce,“ říká Iva Musilová, marketingová manažerka MetLife pojišťovny v České republice.

Studie Nejvíce obdivované společnosti magazínu Fortune vychází z průzkumu mezi více než 16 000 vrcholovými vedoucími pracovníky a řediteli z navržených společností spolu s finančními analytiky. Jejich úkolem je společně označit společnosti, které mají nejlepší pověst v rámci svého odvětví a také globálně, napříč všemi sektory. Každý rok jsou zveřejňovány dva samostatné seznamy: Nejvíce obdivované společnosti v Americe a Nejvíce obdivované společnosti na světě.

O Metlife

MetLife pojišťovna a.s. zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, pečující o 90 miliónů. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife udržuje přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

PR Konektor
Daniel Maršalík
Metlife
Naďa Šeráková
PR a komunikace