Pojišťovna MetLife má nové sídlo a kanceláře

PRAHA, 15. července 2015 – Česká centrála pojišťovny MetLife působí od konce května v nových prostorách budovy Quadrio v atraktivní lokalitě v centru Prahy. MetLife proto na terasu této v současnosti nejmodernější kancelářské budovy pozval jak své obchodní partnery, tak zaměstnance na raut spojený s představením nových prostor. V průběhu večera také předal generální ředitel MetLife pojišťovny Daniel Martínek šek v hodnotě 250 tisíc korun velocipedistovi Josefu Zimovčákovi. Právě nadační fond Josefa Zimovčáka MetLife dlouhodobě podporuje.

Pojišťovna MetLife obsadila 4. patro budovy Quadrio, která byla otevřena v říjnu minulého roku a tvoří dominantu lokace u stanice metra Národní třída. „Na původní adrese u Masarykova nádraží jsme byli ve dvou patrech. Nyní fungujeme kompaktně v rámci jednoho prostoru, což nám dává možnost ještě více fungovat týmově. Navíc zde můžeme ještě případně naší personální kapacitu rozšířit,“ pochvaluje Iva Kaplanová, manažerka HR MetLife pojišťovny.

Slavnostního otevření nových prostor se zúčastnili i někteří účastníci červnové veřejné cyklotour pojmenované „Na kole dětem“. Mimo jiné nechyběl ani profesor Pavel Pafko a Aleš Wasserbauer, handicapovaný účastník závodu Na kole dětem. Právě výtěžek charitativní akce zaplatí rekondiční relaxační pobyty onkologicky nemocných dětí. Partnerem sportovního projektu Na kole dětem byla také letos MetLife pojišťovna, která nadačnímu fondu Josefa Zimovčáka věnovala 250 tisíc Kč. Šek zakladateli projektu Josefu Zimovčákovi v Čechách předal generální ředitel MetLife pojišťovny Daniel Martínek.

O MetLife

MetLife Europe Limited, pobočka pro Českou republiku zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, Inc., která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. (NYSE: MET), je prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností („MetLife") jednou z největších pojišťoven na světě. Pojišťovna MetLife byla založena v roce 1868 a je předním poskytovatelem životního a důchodového pojištění, zaměstnaneckých benefitů a správy majetku. MetLife pečuje přibližně o 100 milionů klientů, působí téměř v 50 zemích světa a zaujímá přední pozice na trhu v Japonsku, Latinské Americe, Asii, Evropě a na Středním Východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

PR Konektor
Daniel Maršalík