Komunikační tým MetLife posílila Tereza Kůželová

PRAHA, 7. října 2015 – Marketingový a komunikační tým pojišťovny MetLife posílila na pozici Communication Executive Tereza Kůželová. Na starosti bude mít interní a externí komunikaci společnosti včetně sociálních sítí, CSR projektů a pořádání akcí.

Tereza Kůželová přišla do MetLife z PR agentury Best Communications, kde se téměř dva roky věnovala klientům z oblasti financí, služeb a zábavy. Předtím tři roky působila v AMI Communications. Pracovala například pro společnosti MasterCard, Česká pojišťovna, Raiffeisenbank nebo charitativní projekt Čtení pomáhá.

Tereza Kůželová vystudovala Fakultu mezinárodních vztahů Vysoké školy ekonomické v Praze, obor Mezinárodní obchod s vedlejší specializací Marketing a v rámci studia absolvovala semestrální studijní pobyt na San Francisco State University v Kalifornii, kde se věnovala komunikaci a PR.

O MetLife

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, Inc., která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. (NYSE: MET), je prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností („MetLife") jednou z největších pojišťoven na světě. Pojišťovna MetLife byla založena v roce 1868 a je předním poskytovatelem životního a důchodového pojištění, zaměstnaneckých benefitů a správy majetku. MetLife pečuje přibližně o 100 milionů klientů, působí téměř v 50 zemích světa a zaujímá přední pozice na trhu v Japonsku, Latinské Americe, Asii, Evropě a na Středním Východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

MetLife
Tereza Kůželová
PR MOLLO
Lenka Kabeláčová