Pojišťovna MetLife darovala 50 tisíc Kč nadačnímu fondu Na kole dětem

PRAHA, 10. srpna 2015 – Žďár nad Sázavou se v sobotu 8. srpna stal aktérem charitativní cyklojízdy Na kole dětem Žďárskými vrchy. Nadační fond Na kole dětem touto akcí podpořil nemocnice ve Žďáře a Jihlavě a Nadační fond Krtek. Generální partner akce, pojišťovna MetLife, darovala prostřednictvím generálního ředitele Daniela Martínka nadačnímu fondu šek v hodnotě 50 000 Kč. Získaná podpora od sponzorů dosáhla celkově 283 tisíc Kč.

Tempo jízdy celé cyklojízdy udávali autor akce Aleš Wasserbauer a zakladatel fondu Na kole dětem Josef Zimovčák, který celou trasu absolvoval opět na vysokém kole. Na startu se zaregistrovalo přes 150 cyklistů, ale během celé jízdy se připojovali další jezdci a v cíli jejich počet překonal cifru 300. Většina účastníků projela celou 70km trať, patřil k nim i generální ředitel pojišťovny MetLife Daniel Martínek.

Charitativní cyklojízdy nadačního fondu Na kole dětem mají v České republice už svou tradici. Již za 14 dní se uskuteční pátý ročník akce Na kole dětem Vysočinou, který začíná v Telči a pojišťovna MetLife bude opět generálním partnerem. Rádi Vás přivítáme na startu 22. srpna.

O MetLife

Pojišťovna MetLife zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je pobočkou irské MetLife Europe Limited, která je součástí globální skupiny MetLife patřící ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, pečující o 90 miliónů. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife udržuje přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

Metlife
Iva Musilová