Tým MetLife na čtvrtém místě Open Handy Cyklo Maratonu

PRAHA, 3. srpna 2015 – Dojeli jsme do cíle. Tým spojený z pojišťovny MetLife a nadačního fondu Na kole dětem projel cílovou rovinku charitativního závodu Opel Handy Cyklo Maraton v pražské Ladronce jako druhý v pátek 31. července v 19:29. Po sečtení veškerých bonusů a penalizací skončil tým na pěkném 4. místě s výsledným časem 78 hodin a 10 minut. Závod odstartoval v úterý 28. července v pravé poledne.

Pojišťovna MetLife se cyklomaratonu OHCM účastnila poprvé a za celou dobu se tým MetLife – Na kole dětem v průběhu celé trasy Praha – Košice – Praha čítající 2222 km držel na prvních místech. I přesto však nebylo důležité, jaké místo obsadí, ale především myšlenka, za kterou jedou. „Závod týmů hendikepovaných a nehendikepovaných cyklistů vytvořil báječnou atmosféru a my jsme nadšeni, že jsme se jej mohli i aktivně účastnit a podpořit tím dobrou věc. Přes velkou únavu v cíli jsme cítili hlavně radost z toho, co jsme dokázali,“ dodává Ivo Pělucha, jeden ze závodníků za pojišťovnu MetLife. Patronem týmu byl Jan Bicek, který dlouhodobě bojuje s onkologickým onemocněním.

Cíl Opel Handy Cyklo Maraton se nacházel v parku Ladronka v Praze, kde se v sobotu 1. srpna konalo vyhlášení výsledků. Na prvním místě se umístilo mužstvo Desafio, které vyhrálo i loňské dva ročníky. Na stupních vítězů se dále postavila mužstva AZ Pokorný na druhém místě a na třetím RAAM pro školu svítání. Soutěžilo dohromady 31 týmů.

O MetLife

Pojišťovna MetLife zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je pobočkou irské MetLife Europe Limited, která je součástí globální skupiny MetLife patřící ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. je přední poskytovatel životního a důchodového pojištění a zaměstnaneckých benefitů, pečující o 90 miliónů. Prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností si MetLife udržuje přední pozice na trhu ve Spojených státech, Japonsku, Latinské Americe, Tichomoří, Evropě a na Středním východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com

Kontakt pro média

Metlife
Iva Musilová