Rodinný balíček MetLife: Pojistná ochrana pro celou rodinu ještě výhodněji

Praha, 1. září 2016 – Pojišťovna MetLife přichází se zvýhodněnou nabídkou pro všechny, kteří zvažují, že si v rámci jedné smlouvy sjednají pojistnou ochranu pro celou rodinu. Kromě slevy 20 % na rizikové pojistné mají díky novému rodinnému balíčku možnost získat 50% slevu na pojištěné děti. Rodinná akce je platná od 1. 9. do 31. 12. 2016.

Nová rodinná nabídka se týká nejnovějších verzí flexibilních životních pojištění FairLife, Garde, Vision a úrazového pojištění Kombi.

Sleva 50 % se vztahuje na tato dětská rizika:

  • Trvalé následky úrazu s progresí 850 % a pamětí
  • Závažná dětská onemocnění
  • Hospitalizace

Jaké další výhody tato pojištění přináší?

  • Slevu za zdravý životní styl a méně riziková povolání
  • Bonus za věrnost
  • Asistenční služby pro děti zdarma
  • Až dvojnásobné pojistné plnění za úrazy dětí, ke kterým dojde během školních prázdnin
  • Kvalitní a spolehlivé zajištění proti rizikům invalidity, závažných onemocnění a úrazů

Rodinnou slevu lze uplatnit u nových smluv, kde je pojištěna minimálně jedna dospělá osoba a jedno dítě. Detailní informace o akci zodpoví pojišťovací zprostředkovatel.

MetLife Europe d.a.c., pobočka pro Českou republiku zahájila svou činnost na českém trhu v říjnu 1992. Je dceřinou společností MetLife, Inc., která patří ve světě pojišťovnictví ke špičce a poskytuje tak společnosti cenné zázemí. MetLife nabízí širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového, investičního životního a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a které jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií. Více informací najdete na stránkách www.metlife.cz

MetLife, Inc. (NYSE: MET), je prostřednictvím svých poboček a dceřiných společností („MetLife") jednou z největších pojišťoven na světě. Pojišťovna MetLife byla založena v roce 1868 a je předním poskytovatelem životního a důchodového pojištění, zaměstnaneckých benefitů a správy majetku. MetLife pečuje přibližně o 100 milionů klientů, působí téměř v 50 zemích světa a zaujímá přední pozice na trhu v Japonsku, Latinské Americe, Asii, Evropě a na Středním Východě. Více informací najdete na stránkách www.metlife.com