MetLife se hned 2x umístila v žebříčku Finanční produkt 2019

Pojišťovna MetLife se s produktem Garde 5.0 umístila na druhém místě v kategorii Rizikové životní pojištění v anketě Finanční produkt roku 2019. Oproti loňskému roku si tak o jednu příčku polepšila. Navíc obsadila třetí místo v nově vzniklé kategorii Pojištění schopnosti splácet hypoteční úvěr. Žebříček od roku 2011 vyhlašuje portál Finparada.cz ve spolupráci se společností Scott & Rose.

Druhé místo našeho pojištění Garde 5.0 i třetí pro Pojištění schopnosti splácet hypotéku Equa Bank jsou pro nás potvrzením kvality, na níž se snažíme dlouhodobě stavět. Jsme vděční Finparádě i společnosti Scott & Rose za toto mimořádné ocenění našich produktů i práce. Zároveň velmi děkujeme všem svým klientům, kteří v nás vkládají důvěru a pro něž naše produkty neustále vylepšujeme, aby co nejlépe odpovídaly jejich požadavkům,“ vyjádřil se k ocenění František Špulák, Marketing and Communication Executive MetLife.

Životní pojištění Garde 5.0 je možné sjednat v rizikové i investiční variantě a přináší řadu výhod. Klienti jsou například odměňováni za zdravý životní styl nebo mají nárok na slevy v případě určité minimální výše pojistné částky či v případě bezeškodního průběhu. Krom toho tento produkt nabízí i širokou škálu možných připojištění, nejkratší čekací dobu na trhu či pojistné plnění pro děti ve dvojnásobné výši v případě prázdninového úrazu.

V rámci Pojištění schopnosti splácet určeného exkluzivně pro klienty Equa bank se nabízí výběr ze tří různých balíčků. V jejich rámci je možné mimo jiné sjednat pojištění pro případ závažných onemocnění. V případě úmrtí či invalidity 3. stupně pojištěného vyplatí pojišťovna částku ve výši 150 % nesplaceného úvěru, v případě úmrtí při dopravní nehodě dokonce ve výši 200 %. V případě pracovní neschopnosti je vypláceno pojistné plnění ve výši 100% měsíční splátky úvěru, od 4. měsíce jejího trvání pak ve výši 150% měsíční splátky úvěru.

Každoroční hodnocení „Finparáda.cz – Finanční produkt roku“ vychází z průběžných výsledků online žebříčků nejlepších finančních produktů, které tvoří obsah portálu Finparáda.cz. Žebříčky nejlepších finančních produktů sestavují a pravidelně aktualizují specialisté společnosti Scott & Rose na základě každodenního zpracování, srovnávání a analyzování mnoha dat a informací z oblasti finančního trhu. V letošním roce přibylo do ankety několik nových kategorií, některé byly naopak zrušeny.

Informace pro editory

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 40 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Štefcová
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1