Skip Navigation

O nás

O společnosti

Skupina MetLife, Inc. je předním poskytovatelem finančních služeb, životního či důchodového pojištění, ale i zaměstnaneckých výhod. Působí již 150 let, její pobočky najdete ve 47 zemích světa a pomáhá jak jednotlivcům, tak firmám. České zastoupení najdete na trhu 26 let. Pro širokou veřejnost nabízíme pestré portfolio produktů, od kapitálového, přes rizikové až po životní a úrazové pojištění.

Tiskové zprávy

Chcete mít přehled o tom, co nového se u nás odehrává? Zde najdete přehled veškerých tiskových zpráv. Můžete si pročíst a stáhnout veškeré nově vydané tiskové zprávy, díky kterým vám neunikne žádná novinka, ale stejně tak zde najdete archiv těch starších.

Výroční zprávy

Chcete získat více informací o našem hospodaření? Tady můžete nahlédnout do našich výročních zpráv. Dozvíte se v nich, jak si MetLife vede po obchodní stránce.

Blog

Na těchto stránkách na vás čeká mnoho různých článků, které si můžete pročítat třeba u svého oblíbeného šálku ranní kávy. Najdete zde témata přímo ze života, různé zajímavé novinky, tipy apod. Tak se příjemně uvelebte a pusťte se do čtení.

Firemní kultura

Prozradíme vám, jak to chodí v pojišťovně, která není na trhu žádným nováčkem, a co nás odlišuje od konkurence.

Potřebujete poradit?

Uvažujete o zřízení životního pojištění a nevíte, kde začít? Kontaktujte nás a my vám rádi poradíme s výběrem pojištění, které bude pro vás nejvhodnější.

Staňte se členem rodiny Metlife

Podívejte se na aktuální nabídku volných pozic.