Skip Navigation
Provázíme vás životem

Provázíme vás životem

Provázíme vás životem

Naše vize a hodnoty

Zákazník na prvním místě

Péče o zákazníky a úcta k nim jsou pro nás na prvním místě. Určují podobu naší práce a utvářejí kulturu naplňující představy akcionářů a všech ostatních kolem nás.

V jednoduchosti je síla

Porozumět produktům v našem oboru není vždy snadné. Proto stále hledáme jednodušší způsoby, jak zákazníkům poskytnout to nejlepší řešení, a snažíme se tak předčit jejich očekávání a upevňovat důvěru.

Vždy nejlepší

Stále se snažíme dělat vše nově a lépe. Vzhledem k vedoucímu postavení na trhu neustále zvyšujeme laťku, bereme v úvahu možná rizika a rychle se učíme ze svých případných omylů.

Společný úspěch

Jsme vedeni společným cílem a svou práci děláme v souladu s našimi hodnotami, kterými jsou čestnost, poctivost a rozmanitost. Jsme transparentní a otevření novým myšlenkám a s hrdostí využíváme nejlepší nápady z celé naší společnosti.

Kdo jsme a co děláme

MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., jež déle než 150 let pečuje o zhruba 100 miliónů zákazníků ve více než 50 zemích světa. Na českém trhu působíme od roku 1992 a nabízíme širokou škálu kvalitních produktů životního, úrazového a skupinového pojištění, které se osvědčily v mnoha zemích světa a jsou schopny uspokojit požadavky klientů všech věkových kategorií.

65 tisíc zaměstnanců

 

více než 150 let na trhu

 

40. místo na žebříčku Fortune 500®

 

48. místo na žebříčku největších firem světa Forbes Global 2000SM v roce 2016

 

Vedoucí pozice na trhu ve více než 20 zemích

 

V ČR jsme odborníkem na životní a úrazové pojištění a zaměstnanecké benefity

 

Firemní kultura

Na naší pražské centrále pracuje kolem 160 lidí. Vládne tu mezi námi přátelská atmosféra, a protože se rádi potkáváme při různých příležitostech, pořádáme v průběhu roku celou řadu akcí, ať už formálnějších nebo zcela uvolněných. Nezapomínáme ani na kolegy a kolegyně s dětmi – pravidelně se mohou těšit na Dětský den a Mikulášskou besídku.

K rozvoji aktivit pro zaměstnance velkou mírou přispívá tým „MetLife mě baví“, který je složený z těch nejpovolanějších – zaměstnanců napříč odděleními. Jsme otevření novým nápadům a vzájemně si nasloucháme, takže jakékoliv podněty a nápady ke zlepšení ze strany našich zaměstnanců jsou vítány :-)

Společenská odpovědnost (CSR)

Snažíme se pomáhat pravidelně a hlavně to děláme rádi. Kromě klasické finanční pomoci preferujeme aktivní pomoc s konkrétním dopadem. Každoročně proto pořádáme dobrovolnické akce zaměřené zejména na podporu dětí a tělesně hendikepovaných. Pro dobrou věc vyrážíme na kolo, hrajeme si s dětmi v nemocnicích, pečeme sladkosti v neziskových organizacích, zapojujeme se do vzdělávacích programů finanční gramotnosti pro děti atd. Konkrétně podporujeme například nadace a projekty Na kole dětem, Junior Achievement, Special Olympics, Loono či projekt S knížkou do života Svazu knihovníků a informačních pracovníku ČR.

Naši zaměstnanci cvičí ráno jógu na terase budovy centrály

Workshop první pomoci pro zaměstnance

Dobrovolnický den – naši zaměstnanci hájí barvy MetLife na Sue Ryder Cupu

Diverzita

Nabízíme pracovní uplatnění i pro kolegy se zdravotními omezeními, ať se jedná o bezbariérový přístup do našich kanceláří, tak naším přístupem, kterým podporujeme rovné příležitosti.

Jedním z velmi oceňovaných benefitů pro naše zaměstnance, jsou masáže na pracovišti, na kterých spolupracujeme se společností TECUM s.r.o., která zaměstnává tělesně postižené, nevidomé a těžce zrakově handicapované lidi, a dává jim možnost se profesně uplatnit na pozicích masérů a rehabilitačních pracovníků.

Rodina neznamená konec kariéry – snažíme se podporovat kolegy a kolegyně při návratu z rodičovské dovolené. Chceme jim tento návrat ulehčit a poskytnout pomoc při slaďování práce a rodinného života (zkrácený pracovní úvazek, práce z domova nebo pružná pracovní doba).

Relax zóna u recepce pro klienty a návštěvy

Open space

Druhá část call centra