Skip Navigation

Pro klienty

Kontakt

Máte zájem o naše produkty? Zde najdete veškeré potřebné kontakty, e-maily i seznam našich jednotlivých poboček po celé České republice, kde si můžete rovnou sjednat schůzku.

Elektronická komunikace

Abychom ušetřili přírodě a zbavili se nadbytečných papírů, začneme Vám během roku 2023 zasílat korespondenci elektronickou poštou. K využití výhod této rychlé a bezpečné korespondence postačí, pokud budou Vaše kontaktní údaje aktuální.

Ke stažení

Chcete si prostudovat naše obchodní podmínky, získat více informací o jednotlivých typech pojištění, případně vás zajímají všeobecné obchodní podmínky? Zde najdete podmínky pojištění, ale i veškeré potřebné informace týkající se našich produktů.

Hlášení pojistné události

Potřebujete nahlásit nějakou pojistnou událost, ale nejste si jistí, jak postupovat? V této sekci jsou pro vás připraveny veškeré potřebné informace a formuláře, aby vyřízení vaší žádosti proběhlo bez problémů a v co nejkratším možném čase.

Slovník pojmů

Většina lidí nepoužívá výrazy z oblasti pojišťovnictví každý den, a tak mohou být některá slova nesrozumitelná. Podívejte se na nejčastěji používané výrazy, se kterými se můžete setkat.

Pojistné podmínky

Nic vám netajíme. Zde na jednom místě tak najdete kompletní obchodní podmínky týkající se jednotlivých druhů pojištění, které si můžete kdykoliv stáhnout a pročíst.