Skip Navigation

Dokumenty ke stažení

Zde naleznete formuláře pro hlášení pojistných událostí a provádění některých změn či ukončení (platí pouze pro individuální klienty). Níže jsou pak ke stažení produktové materiály k aktuálně nabízeným i starším produktům.

Formuláře ke stažení

Vyberte si formulář a klikněte na něj, otevře se Vám soubor ve formátu pdf, který si vytiskněte a vyplňte. Formuláře označené * jsou interaktivní a můžete je vyplnit přímo v pdf a následně vytisknout. 

Pro nahlášení pojistné události z důvodu úrazu nebo nemoci použijte, prosím, vždy oba formuláře. Formulář 1a je určen k vyplnění pro Vás, formulář 1b pro Vašeho ošetřujícího lékaře. K vyplněným formulářům (v originálu) přiložte, prosím, kopii související dokumentace podle pojistných podmínek Vašeho pojištění.

Pro pojistné události z důvodu úmrtí použijte, prosím, formuláře 2a/2b. Formulář 2a vyplní obmyšlený, formulář 2b vyplní praktický lékař pojištěného.

Součástí formuláře 2a je potvrzení o povinné identifikaci dle zákona č.253/2008 Sb. Vzhledem k tomu, že úřady a instituce provádí identifikaci za poplatek, který pojistitel neproplácí, doporučujeme Vám kontaktovat pojišťovacího zprostředkovatele, kteroukoli agenturu nebo kancelář naší společnosti či partnerskou makléřskou společnost, kde Vám bude provedena identifikace zdarma. 

Pokud formuláře nebudete tisknout na barevné tiskárně, vyplňte je, prosím, tužkou jiné barvy než černé, aby bylo zřejmé, že se jedná o originály, nikoliv o fotokopie.

Nejčastější způsoby ukončení pojistné smlouvy a jejich popis naleznete zde.

Dokumenty k produktům

OneLife

Životní pojištění

Garde

Životní pojištění

Archiv produktových dokumentů

Starší produkty

Zde naleznete pojistné podmínky, sazebníky a mnoho dalšího k již nenabízeným produktům.

Ostatní dokumenty