Pojišťovna MetLife převzala ocenění Czech Superbrands 2020

Pojišťovna MetLife převzala ocenění Czech Consumer Superbrands 2020 a zařadila se tak mezi nejvýznamnější značky působící v České republice. V rámci programu Superbrands jsou každoročně oceňovány firmy s výbornými ekonomickými výsledky a klientskými referencemi, které mají v rámci lokálního trhu vynikající pověst.

Ocenění Czech Superbrands vnímáme jako velký úspěch a potvrzení našich kvalit,“ vyjádřil se František Špulák, Marketing and Communication Executive pojišťovny MetLife. „V rámci své činnosti se snažíme neustále zlepšovat a maximálně vycházet vstříc požadavkům našich klientů. Těší nás proto, že je tato naše snaha oceňována tak prestižním způsobem.“

Program Superbrands funguje v České republice už osmým rokem a pravidelně oceňuje nejlepší české značky v několika kategoriích. Zároveň pomáhá s rozšířením povědomí o nich. V České republice je zaregistrován více než milion značek, dostat se mezi Superbrands však mohou pouze ty nejlepší. K jejich výběru slouží nezávislé tříkolové přeměřování a srovnávání na základě mnoha faktorů, přičemž důraz je kladen zejména na jejich obchodní výsledky, rozhodnutí odborné komise či průzkum mezi spotřebiteli.

Program Superbrands má původ ve Velké Británii, ovšem postupně se rozšířil do více než 90 zemí světa. Zařazení mezi Superbrands značí zejména speciální pozici značky v rámci lokálního trhu a její vynikající pověst. Zároveň jsou tímto prostřednictvím prezentovány značky hodné následování, které se díky ocenění dostávají do širšího povědomí spotřebitelů a veřejnosti.

Informace pro editory

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 40 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Marcela Štefcová
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1