Pojišťovna MetLife získala po třetí v řadě ocenění Czech Superbrands

V jubilejním desátém ročníku udělování prestižních ocenění Czech Superbrands pro nejvýznamnější obchodní značky v tuzemsku opět excelovala pojišťovna MetLife. Titulem Czech Costumer Superbrands 2022 tak navazuje na své umístění v předchozích dvou letech. Mezi silnou konkurencí značek napříč odvětvími se znovu prosadila jako jediná životní pojišťovna v České republice.

„Pojišťovna MetLife je letos na českém trhu přesně 30 let. Od počátku bylo jejím přáním vybudovat v České republice silnou značku a posléze si svou dobrou pověst umět dlouhodobě udržet. Jasným znamením toho, že se nám naše přání plní, je již třikrát po sobě získané ocenění Czech Consumer Superbrands. I v příštích letech budeme dbát na tom, abychom před klienty vždy předstupovali jako poskytovatelé špičkových služeb a kvalitních produktů,“ shrnuje Milan Drdoš, Marketing and Communication Head pojišťovny MetLife.

Program Superbrands funguje v České republice již jednu dekádu a pravidelně oceňuje nejlepší české značky v několika kategoriích. K jejich výběru slouží nezávislé tříkolové přeměřování a srovnávání na základě mnoha faktorů. Nominace probíhá na základě výsledků obchodních dat, následně je na základě průzkumu mezi spotřebiteli zvolen seznam semifinalistů, z nichž odborná komise vybere finální seznam oceněných. V České republice je zaregistrováno více než milion značek, dostat se mezi Superbrands však mohou pouze ty nejlepší.

Program Superbrands má původ ve Velké Británii, ovšem postupně se rozšířil do více než 90 zemí na 5 kontinentech. Zařazení mezi Superbrands znamená pro firmu především to, že mezi konkurencí patří k absolutní špičce. Tyto značky jsou příkladem hodným následování i pro další společnosti. Program Superbrands se proto snaží je zviditelňovat a zvyšovat povědomí o nich, aby se tak mohly stát skutečnou inspirací i pro další společnosti.

Informace pro editory

Pojišťovna MetLife (MetLife Europe d.a.c.) nabízí své služby v České republice od roku 1992. Dlouhodobě se umisťuje v žebříčku top deseti nejvyužívanějších pojišťoven v oblasti životního pojištění. MetLife Europe d.a.c. je dceřinou společností MetLife, Inc., která vznikla již v roce 1868 a v současnosti spravuje pojistky 100 milionů klientů ve více než 40 zemích světa. Široká produktová nabídka zahrnuje zejména investiční životní pojištění, úrazové pojištění, speciální druhy pojištění pro ženy nebo děti či zaměstnanecké benefity.

Pro více informací kontaktujte:

Crest Communications, a.s.
Veronika Hášová
Ostrovní 126/30, 110 00 Praha 1